brygadzista in szczecinek

job type
praca stała

location
szczecinek, zachodniopomorskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
62308
phone
+48 697 200 822

Masz doświadczenie w zarządzaniu teamem produkcji? Szukasz nowych wyzwań? Zapraszamy do aplikowania!

oferujemy

  • umowę o pracę zawieraną bezpośrednio z pracodawcą
  • zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu
  • pracę w systemie III-zmianowym
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • dostęp do ubezpieczenia grupowego

zadania

  • zarządzanie zespołem produkcyjnym
  • zaopatrzenie magazynu w elementy potrzebne do produkcji
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP przez podległy zespół
  • szkolenie nowych pracowników
  • wprowadzanie danych do systemu, raportowanie
  • delegowanie zadań podległym pracownikom
  • nadzór nad płynnym przebiegiem procesu produkcji

oczekujemy

  • min. rocznego doświadczenia na stanowisku lidera/brygadzisty w firmie produkcyjnej
  • podstawowej znajomości języka angielskiego
  • gotowości do pracy zmianowej
  • znajomości obsługi komputera
  • umiejętności interpersonalnych