business development director in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Reklama, Marketing, Public Relations
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
58353
phone
+48 693470346

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku!  Podejmij współpracę z firmą z długoletnim doświadczeniem w marketingu internetowym. Oferujemy objęcie prestiżowego stanowiska i realny wpływ na funkcjonowanie firmy. Dla naszego Klienta - dużej, renomowanej firmy z branży marketingu, będącej liderem w swojej branży w Polsce poszukujemy kandydata na stanowisko:

Business Development Director

oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • atrakcyjne premie uzależnione od wyników,
  • pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie medyczne, karta sportowa),
  • niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon),
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • perspektywiczne stanowisko z możliwością wdrażania swoich pomysłów biznesowych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

zadania

  • wyznaczenie i wdrożenie strategii rozwoju biznesu z uwzględnieniem koszyka Klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw
  • dostosowanie strategii do realiów rynku
  • rozwój sprzedaży – dział telesprzedaży oraz zespół sprzedaży bezpośredniej
  • wspieranie, motywowanie oraz szkolenie członków zespołu
  • new business development – odpowiedzialność za pozyskiwanie nowych klientów
  • analiza KPI, raportowanie, monitorowanie wyników sprzedaży
  • usprawnienie procesów sprzedażowych, wyznaczanie nowych kierunków, poszukiwanie nowych rozwiązań biznesowych
  • prezentowanie firmy na targach i konferencjach branżowych

oczekujemy

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami telesales/sprzedaż bezpośrednia
  • sukcesy w budowaniu i implementacji strategii sprzedaży w segmencie B2B
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biznesowe/ strategiczne spojrzenie
  • kompetencje menedżerskie w zarządzaniu zespołem
  • wysoki poziom zaangażowania