customer service specialist- german/ french speaking in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
52106
phone
+48 605307907

Znasz język niemiecki lub francuski ? Chcesz na codzień wykorzystywać tę znajomość w pracy a do tego pracować w nowym, świetnie zlokalizowanym biurze w sercu Katowic? To oferta dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w znanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia oraz możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych
  • świetną lokalizację i nowoczesne biuro

zadania

  • telefoniczne oraz mailowe przyjmowanie zgłoszeń Klientów biznesowych
  • pomoc w rozwiązywaniu prostych problemów technicznych lub przekazywanie zgłoszeń do odpowiednich działów wsparcia
  • dbanie o sprawną obsługę zgłoszeń i ich ewidencjonowanie

oczekujemy

  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub francuskiego pozwalającej na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • chęci i motywacji pracy z Klientem
  • chęci do uczenia się i poznawania nowych technologii