customer service specialist with hungarian in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
call center
job type
praca stała
reference number
52419

Znasz bardzo dobrze język węgierski? Angielski? Oraz polski?

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego lidera w zakresie płatności bezgotówkowych, poszukuję osoby na stanowisko związane z obsługą klienta z Węgier. Jeśli cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy oraz chciałbyś pracować w międzynarodowej firmie , to zapraszam do szczegółów oferty :)

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe godziny (poniedziałek piątek 9-17)
  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, kursy językowe i wiele innych)
  • atrakcyjną lokalizację - blisko metra

zadania

  • telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta (odpowiadanie na zapytania, nie są to połączenia wychodzące)
  • rejestrowanie i administrowanie przyjętymi zgłoszeniami
  • zapewnianie najlepszej obsługi dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości języka węgierskiego - poziom C1
  • dobrej znajomości języka angielskiego - poziom B2
  • wcześniejszego doświadczenia w pracy z klientem
  • otwartości na nowe wyzwania zawodowe
  • znajomość programu SAP - będzie dodatkowym atutem