diagnosta samochodowy in głogów

job type
praca stała

location
głogów, dolnośląskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57137
phone
+48 665304204

Masz uprawnienia do wykonywania badań technicznych w Okręgowych Stacjach Diagnostycznych? Chcesz się rozwijać w branży samochodowej? Mam idealną pracę dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę bezpośrednio u Klienta w oparciu o umowę o pracę
  • odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju osobistego poprzez aktywne wsparcie szkoleniowe
  • pakiet świadczeń socjalnych

zadania

  • wykonywanie badań technicznych pojazdów zgodnie z przepisami Prawa o Ruchu Drogowym oraz rozporządzeniem Ministra Komunikacji
  • stała współpraca z Instytucjami, Urzędami nadzorującymi pracę w celu przekazywania danych dot. wykonywanych badań technicznych pojazdów
  • wystawianie paragonów i faktur VAT za wykonane usługi oraz prowadzenie przewidzianej w tym zakresie dokumentacji
  • właściwa obsługa oraz konserwacja urządzeń i wyposażenia technicznego stacji kontroli pojazdów

oczekujemy

  • aktywnych uprawnień do wykonywania badań technicznych w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów
  • gotowości do pracy w trybie dwuzmianowym
  • doświadczenia w pracy w branży motoryzacyjnej
  • wykształcenia minimum średniego