drukarz in gliwice

job type
praca stała

location
gliwice, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52485

job description

Witaj!

Masz doświadczenie na stanowisku DRUKARZA? Lubisz majsterkować i dobrze odnajdujesz się w pracy pełnej wyzwań? Zgłoś się do nas! Nie czekaj! - Aplikuj

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne rabaty ( min kartę OK SYSTEM, prywatną opiekę medyczną)
  • stałe zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • szkolenia i możliwość awansu
  • dobrą atmosferę i bezpieczeństwo w pracy

zadania

  • druk na maszynach offsetowych typu Heidelber i KBA
  • samodzielna realizacja zleceń według planu produkcji oraz kart technologicznych
  • raportowanie do przełożonego
  • bieżąca i końcowa kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • dbanie o bezpieczeństwo i czystość na stanowisku pracy

responsibilities

  • minimum rocznego doświadczenia w branży poligraficznej
  • dokładności
  • ogólnej znajomości procesu technologicznego w drukarni offsetowej/ fleksograficznej
  • umiejętności obsługi urządzeń pomiarowych i komputera w stopniu podstawowym
  • dyspozycyjności w systemie trzyzmianowym