dyrektor finansowy in zabrze

job type
praca stała

location
zabrze, śląskie
job category
Finanse, Ekonomia
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
60215
phone
+48 693503233

Chcesz podjąć nowe wyzwania na stanowisku dyrektora finansowego? Masz doświadczenie w finansach/controllingu i kierowaniu zespołem? Mamy dla Ciebie ofertę pracy w firmie produkcyjnej!

oferujemy

  • pracę pełną wyzwań w rozwojowej firmie produkcyjnej (zatrudniającej ok. 70 pracowników)
  • realny wpływ na politykę firmy i tworzenie budżetu
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • wdrażanie pomysłów i rozwiązań

zadania

  • przygotowanie strategii i budżetu
  • zarządzanie i nadzór nad 3-osobowym zespołem finansowy
  • nadzór nad kwestiami księgowymi i finansowymi
  • składanie sprawozdań finansowych
  • raportowanie do Dyrektora Generalnego
  • projektowanie, wdrażanie systemu kontroli i raportowania zarządczego
  • przygotowywanie miesięcznych raportów (skonsolidowane zestawienia dochodów, bilanse, przepływy pieniężne, monitorowanie budżetu, analiza rentowności, raportów sprzedaży)
  • kontakt z bankami
  • nadzór nad dokładnością i terminowym wypełnianiem wszelkich raportów publicznych i podatkowych (w tym VAT, CIT, GUS, NBP, INTRASTAT)

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe - kierunkowe
  • 5-letniego doświadczenie na stanowisku kierownika finansowego lub dyrektora finansowego w małym przedsiębiorstwie - warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość zagadnień z rachunkowości, VAT, CIT
  • znajomość sytemu ERP,
  • znajomość Excela w stopniu zaawansowanym
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • bardzo dobre umiejętności analityczne
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem