dyrektor zarządzający in bydgoszcz

job type
praca stała

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51280

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż i rozwój. Podejmij współpracę z firmą o mocnej pozycji na rynkach zagranicznych oraz rynku polskim. Aplikuj, aby porozmawiać szerzej o roli i wyzwaniach.

oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w skandynawskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Rozwój kompetencji merytorycznych i managerskich;
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzenia, dodatki motywacyjne i premie;
  • Umowa o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego .

zadania

  • Odpowiedzialność za funkcję zakupów, produkcji, jakości, logistyki, administracji i kadr;
  • Odpowiedzialność za inwestycje, rozwój technologii, prace nad jakością i ciągłe doskonalenie;
  • Opracowanie i zwiększenie efektywności produkcji oraz zapewnienie fabryce możliwości optymalizacji dostaw;
  • Stawianie celów w zakresie wydajności i praca z kluczowymi wskaźnikami analitycznymi oraz systemem KPI w celu kontroli.

responsibilities

  • Wyższe techniczne
  • Doświadczenie w sektorze budowy maszyn, branży metalowej
  • Doświadczenie jako kierownik produkcji – mile widziane
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją i jakości
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcji (Lean Manufacturing, TQM, ISO)
  • Umiejętność delegowania zadań
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i przywódcze
  • Język angielski – na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość systemu ERP