elektronik in legnica

job type
praca stała

location
legnica, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57532
phone
+48 665304204

Masz doświadczenie w pracy na utrzymaniu ruchu? A może chcesz pracować w firmie, która jest wiodącym producentem komponentów złączy elektrycznych do urządzeń przemysłowych oraz sprzętu gospodarstwa domowego? Świetnie! Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Klienta
  • dodatki do wynagrodzenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych a w nim m.in: dopłaty do wypoczynku, paczki na święta dla dzieci
  • kurs języka obcego

zadania

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń w obszarze produkcji
  • koordynacja i prowadzenie bieżących napraw
  • prowadzenie okresowych przeglądów maszyn i instalacji elektronicznych
  • diagnozowanie oraz analiza przyczyn awarii w urządzeniach elektronicznych oraz ich zapobieganie
  • konserwacja maszyn i opieka nad ich stanem technicznym

oczekujemy

  • uprawnień SEP do 1kV
  • wykształcenia średniego kierunkowego (elektronik, elektryk, elektromechanik)
  • doświadczenia w obszarze Utrzymania Ruchu
  • doświadczenia w naprawach elektronicznych maszyn
  • doświadczenia w elektronice cyfrowej i analogowej
  • dobrej znajomości czytania schematów elektronicznych