financial assistant in plewiska

job type
praca stała

location
plewiska, wielkopolskie
job category
Księgowość, Audyt
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
56608
phone
+48 695 951 779

Masz doświadczenie w obszarze księgowości i znasz język angielski? Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

oferujemy

  • bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej (łącznie ze stomatologiem)
  • kartę Multisport
  • bonus roczny
  • pracę w międzynarodowej, wiodącej firmie z branży produkcyjnej

zadania

  • prowadzenie ewidencji rachunkowej
  • zarządzanie płatnościami
  • uzgadnianie sald kont bankowych
  • raportowanie skarbowe
  • komunikowanie się z dostawcami oraz bankami
  • fakturowanie oraz inne czynności administracyjne
  • zarządzanie środkami pieniężnymi

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego (najlepiej finanse i rachunkowość lub ekonomia)
  • 1-3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • praktycznej znajomości zasad rachunkowości i sporządzania deklaracji VAT
  • bardzo dobrej znajomości programu Excel
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem