frezer in kostrzyn nad odrą

job type
praca stała

location
kostrzyn nad odrą, lubuskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57524
phone
+48 665303009

job description

Jesteś doświadczonym FREZEREM ?

oferujemy

  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie 3500-4000 brutto
  • przyznawanie premii uznaniowych,
  • zwrot kosztów dojazdu
  • prywatną opiekę medyczną.

zadania

  • umiejętności obsługi frezarek sterowanych numerycznie CNC – sterowanie FANUC,
  • wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • prowadzenie dokumentacji pomiarowej,
  • kontrola jakości wytworzonego detalu,
  • dbałość o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

oczekujemy

  • doświadczenie w pracy przy obsłudze obrabiarek CNC,
  • doświadczenie w obróbce skrawaniem metali,
  • umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • precyzja i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i samodzielność

Jesteś zainteresowany ofertą ?

Wyślij sms o treści: "FREZER" pod numer: 665 303 009 - oddzwonimy.