główny księgowy/ główna księgowa in kostrzyn nad odrą

job type
praca stała

location
kostrzyn nad odrą, lubuskie
job category
Finanse, Ekonomia
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57789
phone
+48 667955993

Posiadasz doświadczenie na stanowisku głównego księgowego/głównej księgowej i z łatwością porozumiewasz się w j. angielskim? Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałaś /eś "tak" zaaplikuj i porozmawiaj z nami odnośnie nowych wyzwań zawodowych.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do grupowego ubezpieczenia na życie

zadania

  • nadzór nad podległym działem
  • nadzór nad przygotowaniem sprawozdań finansowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT,CIT)
  • zarządzanie ryzykiem finansowym i podatkowym
  • zarządzanie środkami pieniężnymi i rachunkami bankowymi
  • zarządzanie finansowaniem inwestycyjnym i obrotowym
  • raportowanie oraz nadzór nad raportowaniem na potrzeby spółki i instytucji zewnętrznych (US,ZUS,GUS,NBP)
  • wspomaganie procesów decyzyjnych w firmie

oczekujemy

  • min. 2- 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
  • dobrej znajomości j. angielskiego
  • znajomości międzynarodowych standardów rachunkowości
  • znajomości przepisów z zakresu rachunkowości i finansów
  • umiejętności strategicznego i analitycznego myślenia
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • elastyczności