grafik dtp in bolesławiec

job type
praca stała

location
bolesławiec, dolnośląskie
job category
reklama / grafika / kreacja / fotografia
job type
praca stała
reference number
50383

Praca stacjonarna w siedzibie firmy w Bolesławcu na Dolnym Śląsku.

Firma naszego Klienta, zakupiła dodatkowe maszyny, tworzy nowe etaty na produkcji a teraz kolej na rozbudowanie zespołu graficznego. Nowy zakład, dobry sprzęt, przyjazne warunki do pracy.

Masz ochotę dołączyć do tego zespołu??

Liczba wakatów: 3

oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie Klienta
  • stacjonarny charakter pracy w siedzibie firmy w Bolesławcu
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w młodym zespole w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • możliwość rozwoju i wzbogacenia doświadczenia zawodowego
  • nieodpłatną kartę programu “Multisport”
  • nieodpłatną kartę prywatnej opieki medycznej “Medicover”

zadania

  • przygotowywanie wizualizacji nadruków na produktach
  • kontrola prawidłowości przygotowania wektorowych logotypów
  • prawidłowa separacja kolorystyczna nadruków
  • kontakt z zagranicznymi biurami sprzedaży

responsibilities

  •  znajomości programu Adobe Illustrator

 (lub innego do obsługi grafiki wektorowej)

  •  komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B1)
  •  dokładności i samodzielności w pracy