inspektor jakości in opole

job type
praca stała

location
opole, opolskie
job category
Nauka, Badania
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
58589
phone
+48 605 264 417

Prężnie rozwijająca się firma z branży automotive otwiera nowe możliwości zawodowe!

Narzędzia pomiarowe nie są Ci obce, a rysunek techniczny czytasz bezproblemowo?

Rozwijaj swój potencjał i dołącz do grona specjalistów!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z klientem
  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy

zadania

  • wykonywanie pomiarów i testów produktów i komponentów
  • akceptacja detali
  • kontrola wyrobów dostarczonych przez dostawców
  • monitorowanie bieżących wyników jakościowych
  • bieżąca współpraca z działem produkcyjnym (liderami, operatorami maszyn)
  • przekazywanie informacji do inżyniera jakości i liderów zmian o zauważonych niezgodnościach

oczekujemy

  • wykształcenie średnie lub średnie techniczne
  • praktyczna znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze jakości/ pomiarów (mile widziane w branży automotive)
  • znajomość oprogramowania MS Office
  • znajomość technik i narzędzi pomiarowych
  • komunikatywność, terminowość, zdolności analityczne, zdolności organizacyjne