inżynier do nowej inwestycji in kobierzyce

job type
praca stała

location
kobierzyce, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
58139
phone
+48 695 101 553

Weź udział w tworzeniu jednej z największych inwestycji greenfield w Europie!

Dołącz do międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive i rozwiń swoją karierę we Wrocławiu!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
  • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

zadania

w zależności od stanowiska i specjalizacji do Twoich zadań będzie należało:

  • prowadzenie badań nad cząstkami metalicznymi w procesie (pobór prób, detekcja cząstek w laboratorium, sporządzenie dokumentacji, analiza statystyczna danych)
  • aktywny udział w procesie uruchamiania nowych linii produkcyjnych oraz wyposażenia fabryki
  • nadzór nad jakością wyrobu
  • prace nad optymalizacją designu baterii w celu zapewnienia zwiększonej wydajności i najwyższej jakości
  • kontrola, modyfikowanie i udoskonalanie przebiegu procesu produkcyjnego
  • nadzorowanie uruchamiania maszyn produkcyjnych
  • kontrola nad dokumentacją procesu produkcji (tworzenie standardów, instrukcji stanowiskowych, aktualizacja i standaryzacja)
  • tworzenie i aktualizacja PFMEA, Planu Kontroli, Diagramu Przepływu Procesu
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami biznesowymi
  • nadzorowanie terminowości dostaw oraz poprawności realizacji zamówień
  • procesowanie reklamacji oraz zwrotów
  • analiza wadliwych ogniw w wewnętrznych i zewnętrznych laboratoriach
  • wybór, ocena i zakup niezbędnego sprzętu pomiarowego

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne w zależności od stanowiska (inżynieria produkcji, inżynieria chemiczna/materiałowa, mechanika, elektryka i pokrewne)
  • znajomość narzędzi jakościowych SPC/FMEA
  • znajomość rysunku technicznego 2D, mile widziana znajomość narzędzi 3D
  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym