inżynier ds. wprowadzania zmian inżynieryjnych in strzelce opolskie

job type
praca stała

location
strzelce opolskie, opolskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57918
phone
+48 697 700 323

Już dziś rozwijaj się w branży automotive i zdobądź doświadczenie w międzynarodowej firmie!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • duży wpływ na efekty swojej pracy,
  • atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet relokacyjny,
  • udział w ciekawych projektach

zadania

  • koordynowanie procesu zmiany inżynieryjnej (analizowanie, kontrolowanie i wdrażanie zmian),
  • obsługa zapytań związanych ze zmianami inżynieryjnymi,
  • opracowywanie i sprawdzanie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z innymi działami w zakresie wdrażania zmian

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • min. 2-letnie doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej, preferowana branża motoryzacyjna
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • mile widziana znajomość SAP
  • umiejętności pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą.