inżynier elektryk ds. utrzymania ruchu in dąbrowa górnicza

job type
praca stała

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
56650
phone
+48 +48 695951979

Masz doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera elektryka? Utrzymanie ruchu nie ma dla Ciebie tajemnic? Nie widzisz problemu w wyjazdach służbowych? Jeśli tak, zaaplikuj - spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie
  • możliwość pracy w różnych lokalizacjach i na różnych maszynach
  • pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego

zadania

  • nadzór nad bezpieczeństwem urządzeń elektrycznych,
  • współpraca z lokalnymi Kierownikami Utrzymania Ruchu w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych,
  • planowanie i nadzór nad remontami urządzeń elektrycznych,
  • opracowywanie, wdrażanie i kontrola przestrzegania procedur,
  • opiniowanie projektów elektrycznych,
  • opracowywanie planów niezawodności dla instalacji elektrycznych,
  • analiza przyczynowo skutkowych po awariach,
  • wdrażanie standardów firmy w dziedzinie jakości i bezpieczeństwa pracy,

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe elektryczne o specjalności elektrotechnika, elektroenergetyka lub podobne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie przemysłowym w służbach utrzymania ruchu elektrycznego lub specjalistycznej firmie serwisowej,
  • mile widziane doświadczenie w eksploatacji instalacji i urządzeń NN i SN, kablowych linii elektroenergetycznych, rozdzielnic przemysłowych, transformatorów, silników małej, średniej i dużej mocy, zabezpieczeń silnikowych, falowników i rozruszników silnikowych
  • dobra znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mobilność (częste podróże służbowe krajowe i zagraniczne)