inżynier produktu in stryków

job type
praca stała

location
stryków, łódzkie
job category
badania i rozwój
job type
praca stała
reference number
52571

Posiadasz doświadczenie we wdrażaniu produktu w firmie produkcyjnej? Do tego chcesz pracować w firmie, która inwestuje w ludzi oraz dba o ich rozwój zapewniając dostęp do nowoczesnych technologii? Jeśli tak, wystarczy, że prześlesz swoje CV!

oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę w międzynarodowych grupach projektowych
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków)

zadania

  • Wyjaśnianie i dokumentowanie wymagań klienta, specyfikacji i zastosowań produktów
  • Przeprowadzanie procesu analizy wykonalności projektu wyrobu poprzez ustalanie planu testów i kwalifikacji produktu
  • Bieżąca kontrola produktu i zapewnienie zgodności sprzedawanych produktów z wymaganiami klienta
  • Szybkie i efektywne reagowanie na potrzeby klientów dotyczące zmian w istniejących produktach
  • Nadzór procesu analizy zmian i odstępstw wprowadzanych przez klientów we współpracy z działem R&D
  • Optymalizacja kosztów produktu
  • Udział w reklamacjach

responsibilities

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności analitycznych
  • Samodzielności, umiejętności ustalania priorytetów, wielozadaniowości