it helpdesk specialist in kraków

job type
praca stała

location
kraków, małopolskie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57856
phone
+48 667 410 061

Nasz klient jest światowym liderem w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i ochrony zdrowia. Zaangażowanie w rozwój technologii oraz możliwości produkcyjne pozwalają na dostarczanie innowacyjnych, globalnych rozwiązań i usług, optymalizujących pracę i bezpieczeństwo.

oferujemy

  • premia roczna na bazie założonych osiągnięć
  • dodatkowe 3 dni płatnego urlopu w roku
  • opieka medyczna LuxMed dla całej rodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • całoroczne ubezpieczenie podróży zagranicznych
  • dofinansowanie wakacji
  • dofinansowanie kursu językowego
  • fundusz emerytalny z dofinansowaniem ze strony firmy
  • bonus świąteczny
  • platforma benefitowa lub dofinansowanie karty MultiSport

zadania

  • utrzymanie, dbanie o poprawną pracę, bezpieczeństwo, aktualizacja, dokumentacja, analiza anomalii, usuwanie problemów, prowadzenie prac korygujących, oraz ciągłe poprawianie sprawności i niezawodności systemów informatyki biurowej Grupy Air Liquide w Europie Centralnej
  • doraźna pomoc i asysta techniczna dla użytkowników w zakresie informatycznych systemów biurowych, oprogramowania biurowego oraz elektronicznego sprzętu biurowego
  • wsparcie Projektów Informatycznych Grupy AL przy testowaniu i wdrażaniu nowych systemów informatycznych
  • prowadzenie wszelkich spraw związanych z ewidencją sprzętu teleinformatycznego
  • prowadzenie dokumentacji związanej ze zmianami w systemie teleinformatycznym, tworzenie wewnętrznych procedur teleinformatycznych
  • dbałość o przestrzeganie norm, przepisów BHP oraz standardów Grupy AL
  • realizowanie zadań wynikających z poleceń przełożonych i obowiązujących przepisów prawnych

oczekujemy

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe (inżynier, magister, licencjat - kierunek informatyczny lub pokrewny)
  • prawo jazdy kat. b
  • mile widziane: certyfikaty IT