it specialist in września

job type
praca stała

location
września, wielkopolskie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
60867
phone
+48 609537703

Masz doświadczenie we wsparciu technicznym klientów? Masz niepowtarzalną okazję by uczestniczyć w innowacyjnym projekcie w Polsce. Zapoznaj się z naszą ofertą! Aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • możliwość uczestniczenia w innowacyjnym projekcie w Polsce

zadania

  • zdalne wsparcie techniczne klientów w funkcjonowaniu programu do monitoringu zwierząt (rozwiązywanie ticketów)
  • bezpośrednie wsparcie techniczne u klienta
  • obsługa i utrzymanie systemów do monitoringu zwierząt
  • przeprowadzanie szkoleń klientów
  • gotowość do wyjazdów szkoleniowych (ok 4 dni w biurze, 1 dzień w podróży ale nie w każdym tygodniu)

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego, preferowane informatyczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (dot. wsparcia technicznego)
  • umiejętność komunikacji w j.angielskim (poziom min. B2)
  • znajomość podstaw Linuxa, SQL serwer
  • znajomość podstawowych protokołów sieciowych
  • znajomość budowy sieci
  • mile widziane doświadczenie w branży rolniczej