key account manager in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
Technika
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
64056

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w dostawie sprzętów budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko: Key Account Managera, praca stacjonarna.

oferujemy

  • umowę o pracę,
  • rodzinną atmosferę,
  • zadaniowy styl pracy,
  • samodzielność oraz swobodę w realizacji celów,
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę oraz prowizję,
  • kompleksowe wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy.

zadania

  • ofertowanie oraz aktywna sprzedaż produktów: rusztowania, szalunki, ogrodzenia,
  • obsługa obecnych Klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji z nimi,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • analiza konkurencji,
  • realizacja celów sprzedażowych.

oczekujemy

  • kilkuletnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży sprzętów budowlanych B2B,
  • samodzielność w działaniu, organizacja oraz zaangażowanie,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • znajomość rynku,
  • zdolności negocjacyjne z osobami decyzyjnymi na wyższym szczeblu.