kierownik ds. systemów portalowych in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
59744
phone
+48 501 331 243

Dla naszego Klienta - firmy z branży mediowej - poszukujemy Kierownika ds. Systemów Portalowych.

oferujemy

  • kontrakt b2b
  • praca w zgranym zespole specjalistów
  • pakiet benefitów (karta sportowa oraz opieka medyczna)

pracując tam będziesz mieć możliwość

  • stanowienia części zespołu wybitnych specjalistów i twórców,
  • uczestniczenia w interesujących i nowatorskich projektach,
  • kontaktu z najnowszą technologią i narzędziami,
  • śledzenia z bliska interesujących wydarzeń jakie współtworzy nasza firma.

zadania

  • kierowanie pracą zespołów rozwojowych i utrzymaniowych związanych z rozwiązaniami portalowymi
  • planowanie budowy i wdrażanie nowych produktów i rozwiązań

oczekujemy

  • minimum 3 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem składającym się z min. 20 osób,
  • szerokiej wiedzy i doświadczenia w zakresie rozwiązań portalowych i CMS,
  • szerokiej wiedzy na temat platform VOD i usług OTT,
  • szerokiej wiedzy na temat rozwiązań webowych, mobilnych i Smart TV,
  • wiedzy na temat proces wytwarzania oprogramowania w zakresie metodyk zwinnych i klasycznych,
  • doświadczenia w zakresie procesów zakupowych,
  • umiejętności planowania długoterminowego planowania pracy,
  • doświadczenia w zakresie opracowywania budżetu inwestycyjnego i ekonomicznego,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych w budowaniu motywującej atmosfery w kierowanym zespole,
  • znajomość ITIL oraz narzędzi Atmosfera, JIRA, Confluence,
  • dużej odpowiedzialności za wykonywane zadania,
  • umiejętności realizowania zadań od początku do końca,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • znajomości języka angielskiego,
  • wysokich standardów pracy.