kierownik działu sprzedaży in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
sprzedaż
job type
praca stała
reference number
52671

Dla naszego klienta, firmy produkcyjno-handlowej wchodzącej w skład grupy kapitałowej działającej na terenie 6 krajów poszukujemy samodzielnego, biegle mówiącego po angielsku kierownika działu sprzedaży.

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży agro lub pokrewnych - porozmawiajmy!

oferujemy

  • samodzielne stanowisko
  • szkolenie wdrażające, produktowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie wynikowe
  • możliwość współpracy b2b

zadania

  • realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowanie oraz wdrożenie strategii biznesowej
  • utworzenie działu handlowego i zarządzanie nim
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • negocjowanie i podpisywanie umów

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży agro/ przemysł chemiczny/pokrewne
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
  • samodzielności i efektywności w działaniu