kierownik narzędziowni in bydgoszcz

job type
praca stała

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52309

Posiadasz doświadczenie z zarządzaniu zespołem? Pracowałeś na stanowisku Kierownika Narzędziowni? Chciałbyś się rozwijać w międzynarodowej firmie? Nie zwlekaj! Aplikuj!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów m.in. (pakiet ubezpieczeń, prywatną opiekę medyczną, bufet zakładowy)
  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w oparciu o najnowsze technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji
  • fundusz socjalny (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą”)

zadania

  • wytwarzanie części zamiennych, regeneracja oraz naprawy
  • dbałość o właściwy stan techniczny maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu narzędziowni
  • nadzór i optymalizacja procesów technologicznych realizowanych na warsztacie narzędziowni
  • zamawianie części zamiennych ,,na zewnątrz''
  • zarządzanie miernikami kluczowymi w celu uzyskania efektywności
  • nadzór nad wypożyczalnią narzędzi
  • tworzenie budżetu działu i nadzór nad jego wykonaniem
  • inicjowanie i wdrażanie działań doskonalących w podległym obszarz
  • inicjowanie i proponowanie zmian konstrukcyjnych w produkowanych częściach zamiennych

responsibilities

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu narzędziownią lub warsztatem obróbki mechanicznej
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • umiejętności analityczne i planistyczne w zróżnicowanej produkcji jednostkowej
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra znajomość środowiska Ms Office
  • język angielski na poziomie średnim umożliwiający swobodną komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną