kierownik projektów it in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
59750
phone
+48 785620002

Dla naszego Klienta - firmy z branży mediowej - poszukujemy osoby na stanowisko  Kierownika Projektów IT.

oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach z zakresu IT w dużej i złożonej organizacji.
  • Możliwość rozwijania obszarów o kluczowym znaczeniu dla firmy.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji.
  • Pakiet benefitów.
  • Kontrakt b2b.

zadania

  • Organizacja, koordynacja i zarządzanie procesem przygotowania i całego cyklu realizacji projektów informatycznych, zgodnie z zatwierdzonym budżetem i harmonogramem, z dbałością o jakość produktu i procesu.
  • Identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem w projekcie.
  • Prowadzenie projektów zgodnie ze standardami, współudział w ich tworzeniu.
  • Rzetelne prowadzenie dokumentacji, utrzymywanie i aktualizowanie repozytorium projektu.
  • Utrzymywanie relacji z interesariuszami.
  • Organizacja pracy zespołu projektowego.

oczekujemy

  • 4-5 lat doświadczenia na stanowisku Project Managera przy realizacji projektów informatycznych, w rozproszonej i złożonej strukturze organizacji.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka, telekomunikacja, automatyka) - mile widziane podyplomowe z zakresu zarządzania
  • Zdolności analityczne, wiedzę w zakresie sporządzania podsumowań i raportów do projektu.
  • Znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie projektami (np. MS Project, Primavera, Kanban Tool).
  • Znajomość metodyk projektowych potwierdzoną certyfikatami (preferowany Prince 2).
  • Znajomość analizy biznesowej, umiejętność jej wykorzystania i definiowania.
  • Praktyczne umiejętności w zakresie procesów QA.
  • Zdolności komunikacyjne, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych.
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu projektowego.