kierownik techniczny in zielona góra

job type
praca stała

location
zielona góra, lubuskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
część etatu
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
59222
phone
+48 605303807

Posiadasz doświadczenie na stanowisku dyrektora zakładu produkcyjnego? Posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim? Dołącz do firmy , która oferuje realny wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Zapraszam do zapoznania się z ofertą i aplikowania.

oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • realny wpływ na funkcjonowanie i wyznaczanie kierunku rozwoju przedsiębiorstwa
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)

zadania

  • zarządzanie zakładem produkcyjnym i zależnymi działami, zespołami
  • nadzór nad efektywnością produkcji
  • optymalizacja procesów produkcyjnych i organizacji zakładu produkcyjnego
  • nadzór nad procesami jakościowymi
  • ustalanie i przegląd budżetów w celu zarządzania kosztami
  • tworzenie oraz wdrażanie krótko- i długoterminowych strategii produktowych
  • planowanie i nadzorowanie zadań realizowanych w zakładzie pod kątem terminowości, jakości wykonania, racjonalnego wykorzystywania materiałów, wyposażenia i zasobów ludzkich, prawidłowego obiegu dokumentów i informacji, przestrzegania procedur wewnątrzfirmowych i BHP

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego technicznego
  • kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • bardzo dobrej znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • samodzielności i autorytetu
  • wysoko rozwiniętych umiejętności zarządzania ludźmi, zdolności interpersonalnych
  • doświadczenia w planowaniu i organizacji pracy zespołów
  • umiejętności zarządzania i optymalizacji procesów
  • mile widziana znajomość narzędzi i technik Lean Management
  • umiejętności analitycznego myślenia