kierownik zmiany in strzelce opolskie

job type
praca stała

location
strzelce opolskie, opolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
55158
phone
+48 605 264 417

Szukasz pracy w dynamicznym środowisku w nowoczesnej firmie produkcyjnej? Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Jeśli tak, ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

oferujemy

  • umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w ciekawych projektach oraz szkoleniach
  • przyjazne środowisko pracy
  • bogaty pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

zadania

  • zarządzanie zespołem ok. 30 pracowników
  • zapewnienie przestrzegania przepisów prawa pracy, BHP oraz wytycznych dot. standardów firmy
  • udział w procesach rekrutacji oraz organizacja wymaganych szkoleń
  • koordynowanie kluczowych wskaźników produkcji
  • koordynowanie procesu produkcyjnego
  • monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • zarządzanie pracami serwisowymi

oczekujemy

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i BHP
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość środowiska pracy wg metod Lean
  • znajomość maszyn CNC oraz systemu SAP
  • mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego