konsultant ds. obsługi klienta zagranicznego ( czeski / słowacki) in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
doradztwo / konsulting
job type
praca stała
reference number
51703

Znasz język czeski lub słowacki ? Chcesz rozwijać się w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku ? Aplikuj ! To jest oferta pracy dla Ciebie.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia )
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy na pełen etat, 3/4 lub 1/2 etatu
  • samodzielne stanowisko pracy ( nie jest to call center)
  • bardzo miła atmosfera pracy

zadania

  • identyfikacja potencjalnych Klientów zagranicznych
  • tworzenie i aktualizacja bazy danych
  • telefoniczna prezentacja produktów w języku czeskim /słowackim
  • udzielanie informacji technicznych i handlowych
  • aktywne wyszukiwanie potencjalnych  odbiorców na oferowane produkty
  • dbałość o dobre relacje z Klientami
  • raportowanie działań
  • przygotowywanie materiałów reklamowych

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości języka czeskiego / słowackiego
  • biegłej znajomości języka polskiego
  • doświadczenie w telemarketingu - mile widziane
  • umiejętności w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole
  • dobrej dykcji
  • znajomości pakietu Office