koordynator imprez turystycznych z j. niemieckim in kraków

job type
praca stała

location
kraków, małopolskie
job category
usługi
job type
praca stała
reference number
52668

job description

Posługujesz się płynnie językiem angielskim i niemieckim?

Chcesz organizować imprezy turystycznie dla grup?

Mam pracę dla Ciebie! Aplikuj!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy
  • możliwość używania języków obcych w codziennej pracy
  • szkolenie wprowadzające

zadania

  • obsługa projektów turystycznych
  • przygotowywanie kalkulacji oraz rozliczanie imprez
  • sporządzanie oraz wysyłanie ofert do klientów (kanał B2B)
  • kontakt z podwykonawacmi
  • negocjowanie ofert oraz cen

responsibilities

  • doświadczenia w branży turystycznej (mile widziane)
  • doświadczenia w pracy biurowej
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego i angielskiego
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • samodzielności w działaniu
  • znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Word i MS Excel