koordynator procesów magazynowych in mirosławiec

job type
praca stała

location
mirosławiec, zachodniopomorskie
job category
magazyn
job type
praca stała
reference number
52362

Posiadasz doświadczenie w koordynowaniu procesów magazynowych i chcesz rozwijać swoją karierę w kulturze opartej na współpracy, otwartości i szacunku dla drugiego człowieka? Aplikuj!

oferujemy

  • umowę o prace oraz szeroki pakiet benefitów
  • możliwość rozwoju na poziomie lokalnym i międzynarodowym
  • atmosferę wspierającą rozwój oraz osiąganie rezultatów

zadania

  • monitorowanie kosztów magazynowania i realizacji budżetu
  • monitorowanie i raportowanie wskaźników magazynowych
  • koordynowanie, organizacja i nadzór nad wybranymi procesami magazynowymi
  • nadzór nad utrzymaniem standardów
  • udział w projektach, wdrażanie nowych rozwiązań, optymalizacja procesów
  • proponowanie i wdrażanie usprawnień w ramach powierzonego obszaru odpowiedzialności
  • bieżąca administracja w magazynie

responsibilities

  • doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata - wymóg konieczny
  • znajomości programu SAP
  • znajomości zagadnień procesu magazynowania
  • wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • kreatywnego podejścia i umiejętności rozwiązywania problemów
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej i podległego zespołu