księgowa/księgowy in opole

job type
praca stała

location
opole, opolskie
job category
Finanse, Ekonomia
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
59095
phone
+48 605 264 417

Świetnie prosperująca firma z branży automotive poszukuje specjalistów!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do aplikacji!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z Klientem
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, w tym szkolenia językowe
  • pakiet socjalny: ubezpieczenie grupowe, karta multisport
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy

zadania

  • księgowanie dokumentów finansowo-księgowych zgodnie z obowiązującymi normami
  • potwierdzanie sald rozrachunków z kontrahentami
  • przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • sprawozdawczość  do NBP i do GUS
  • współpraca z innymi działami organizacji w zakresie księgowości

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • minimum 2-3 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MS Office
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
  • terminowość, samodzielność