księgowy / księgowa z językiem niemieckim in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
nieruchomości
job type
praca stała
reference number
52482

Jeśli masz ochotę dołączyć do dynamicznego, profesjonalnego zespołu i długofalowo połączyć swoje życie zawodowe z międzynarodową, rozwijającą się organizacją, zachęcamy Cię do zapoznania się z ofertą otwartego stanowiska jednego z naszych klientów z branży nieruchomości.

Aktualnie poszukujemy Księgowych do działu administrującego nieruchomościami na rynku niemieckim i serdecznie zapraszamy do procesu rekrutacyjnego.

oferujemy

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem zasadniczym i premiami uznaniowymi
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy Multisport, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego i inne świadczenia
  • Intensywne szkolenia wdrażające i mentoring
  • Bardzo przyjazne środowisko pracy, nastawione na otwartą komunikację i zaufanie
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy (blisko Ronda ONZ)

zadania

  • Samodzielne prowadzenie obiektu pod kątem księgowym (w SAP FI)
  • Tworzenie zamknięć miesiąca, kwartału, roku dla zarządzanych samodzielnie obiektów z uwzględnieniem oczekiwań klienta
  • Kontakt w j. niemieckim z zarządcami nieruchomości i inwestorami w Niemczech oraz budowanie z nimi pozytywnej, profesjonalnej relacji
  • Pełne księgowanie faktur przychodzących dotyczących obiektu
  • Przeprowadzanie obrotu płatniczego
  • Klasyfikacja i księgowanie przychodzących i wychodzących płatności oraz wyjaśnianie wszelkich różnic oraz sald
  • Realizowanie płatności wychodzących
  • Tworzenie i sprawdzanie miesięcznych deklaracji niemieckiego podatku VAT

responsibilities

  • Bardzo dobrej znajomość języka niemieckiego - min. C1
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Min. rocznego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia w obszarze księgowości, preferowane kierunki: Finanse i Rachunkowość lub Ekonomia
  • Samodzielności i proaktywności w działaniu, odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Umiejętności pracy w sektorze usług, elastyczności i nastawienia na klienta oraz na skuteczną pracę zespołową
  • Mile widziane: doświadczenie w SAP FI, znajomość branży nieruchomości