księgowy/a in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
Księgowość, Audyt
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57975
phone
+48 695951787

Dla firmy produkcyjnej poszukujemy księgowego/księgowej. Posiadasz doświadczenie w pracy z księgowością? Umiejętności analityczne są Twoją mocną stroną? Aplikuj! Dział księgowości potrzebuje Twojego wsparcia! Podejmiesz się?

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • samodzielne stanowisko
  • miłą atmosferę w biurze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

zadania

  • kontrola i uzgadnianie sald kont rozrachunkowych, potwierdzenia sald
  • księgowanie fv zakupowych (walutowe i PLN)
  • uzgadnianie transakcji między spółkami należącymi do grupy
  • uzgadnianie sprzedaży w walucie obcej
  • sporządzanie deklaracji UE VAT

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego ekonomicznego
  • znajomości j. angielskiego
  • min. 2-letniego doświadczenia w pracy w dziale księgowości
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej
  • pozytywnego nastawienia :)