kucharz in osielsko

job type
praca tymczasowa

location
osielsko, kujawsko-pomorskie
job category
hotelarstwo / gastronomia / turystyka
reference number
50884

Jesteś kreatywny i gotujesz z pasją? Szukasz pracy w której Twoje doświadczenie będzie docenione i chcesz pracować w renomowanej restauracji? Mamy ofertę własnie dla Ciebie i szukamy takich osób jak Ty!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki, urlopy, świadczenia)
  • pracę w znanej restauracji w Osielsku
  • zatrudnienie na pełen etat w systemie 2 zmianowym
  • wynagrodzenie do negocjacji
  • atrakcyjne benefity dla naszych pracowników: karta sportowa, zniżki, możliwość wykupienia szerszego pakietu medycznego

zadania

  • wstępne przygotowanie produktów
  • dbanie o prawidłowe przygotowanie potraw
  • dbanie o porządek miejsca pracy

responsibilities

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kucharza w restauracji
  • systematyczności
  • kreatywności w działaniu
  • znajomości i umiejętności przygotowywania przepisów kuchni polskiej
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w stresie
  • pasji do gotowania

Oferta Cię zainteresowała? Aplikuj już dziś- czekamy własnie na Ciebie!