kucharz/kucharka in alavus

job type
praca tymczasowa
salary
€ 11.50 za godzinę

location
alavus
job category
Hotelarstwo, Turystyka
working hours
pełen etat
salary
experience
12-24 miesiące
reference number
51084
phone
+48 605 124 649

Twoją pasją jest gotowanie? Nie masz pomysłu, jak spędzić wakacje? Wyjedź z nami do Finlandii i rozwiń swoje umiejętności!

oferujemy

  • pracę jako kucharz w największym fińskim parku rozrywki
  • umowę o pracę na warunkach fińskich
  • stawkę godzinową zależną od doświadczenia (od 11,50 euro brutto za godzinę pracy)
  • zapewnione zakwaterowanie (koszt ok. 40 euro tygodniowo)

zadania

  • przygotowywanie posiłków
  • prace kuchenne
  • kontrola właściwego wykorzystania produktów
  • przestrzeganie zasad czystości oraz regulacji w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • współpraca z zespołem

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy kucharza
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną konwersację
  • możliwości zdobycia referencji od poprzednich pracodawców
  • dyspozycyjności do wyjazdu w okresie: czerwiec - sierpień