laborant in kozietuły nowe

job type
praca tymczasowa

location
kozietuły nowe, mazowieckie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
55238
phone
+48 605302501

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie? Jesteś absolwentem studiów kierunkowych (np. technologii żywności, chemii) lub posiadasz doświadczenie w pracy w laboratorium? Chcesz poszerzyć wiedzę i zdobyć nowe umiejętności na stanowisku laboranta w kontroli jakości?

Miejsce wykonywania pracy - Kozietuły Nowe

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę (ZUS, urlop, itp.)
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia
  • możliwość rozwoju i awansu
  • liczne benefity (zniżki na zakupy, karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie)
  • opiekę dedykowanego konsultanta Randstad

zadania

  • wykonywanie analiz produktów
  • kontrola jakości produktów podczas całego procesu produkcyjnego
  • sprawdzanie dostaw opakowań

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe na poziomie min. inżynier lub minimum półroczne doświadczenie w pracy w laboratorium fizykochemicznym
  • książeczka SANEPID lub gotowość do jej wyrobienia
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność
  • dokładność, umiejętność organizacji pracy