laborant in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
badania i rozwój
reference number
52617

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilną pracę wśród profesjonalistów,
  • szkolenia oraz możliwości rozwoju poprzez system szkoleń,
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

zadania

  • przeprowadzanie testów i badań laboratoryjnych,
  • nadzór nad sprzętami kontrolno-pomiarowymi,
  • przeprowadzanie audytów procesu i produktu,
  • pobieranie próbek do analiz.

responsibilities

  •  wykształcenia kierunkowego na kierunku chemia lub biotechnologia,
  • umiejętności obsługi sprzętu pomiarowego i laboratoryjnego

Doświadczenie w pracy w laboratorium będzie dodatkowym atutem.