lakiernik in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
62698
phone
+48 605124996

Dołącz do nas - pracuj przy produkcji najnowocześniejszego sprzętu AGD.

Do firmy Whirlpool poszukujemy pracowników na stanowisko: Lakiernik

Miejsce pracy: fabryka Whirlpool, Wrocław Psie Pole

oferujemy

  • współpracę w ramach umowy o pracę tymczasową
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • atrakcyjne warunki finansowe 21,62 zł/h
  • premie kwartalne
  • premie miesięczne frekwencyjne
  • bogaty pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, rabaty do kin, restauracji, sklepów)
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • realizacja procesu lakierowania komponentów wg przewidzianych metod/czasu pracy, wymaganej przez program produkcji ilości i przestrzegając specyfikacji jakościowych produktu
  • lakierowanie pistoletem pneumatycznym w kabinach lakierniczych
  • czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu
  • wizualna kontrola jakości przeprowadzonego procesu
  • dokonywanie przeglądów prewencyjnych
  • dokonywanie zapisów w kartach produkcyjnych i jakościowych

oczekujemy

  • gotowość do pracy na 3 zmiany
  • doświadczenie w lakierowaniu natryskowym komponentów metalowych pistoletem pneumatycznym
  • wiedza z zakresu obsługi kabiny lakierniczej
  • wiedza z zakresu postępowania z substancjami chemicznymi (lakiery, rozpuszczalniki itp.)
  • samodzielność w działaniu, zaangażowanie oraz wysoka samodyscyplina

osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.