lider działu spedycji in słubice

job type
praca stała

location
słubice, lubuskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
56827
phone
+48 605303807

Zastanawiasz się, jak można rozwinąć się w obszarze spedycji? Co powiesz zatem na pracę w charakterze lidera i udział w utworzeniu własnego zespołu?

Postaw kolejny krok w karierze i aplikuj na stanowisku spedytora- lidera działu!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • elastyczny system czasu pracy
  • wynagrodzenie składające się z części podstawowej oraz systemu premiowego
  • realną szansę na rozwój i awans- docelowo objęcie stanowiska managerskiego

zadania

  • realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym,
  • pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów,
  • rozwój bazy klientów i przewoźników,
  • dbałość o dobre relacje z klientami i przewoźnikami,
  • prowadzenie dokumentacji operacyjnej, nadzór nad płatnościami klientów
  • udział w rozbudowie zespołu spedytorów- docelowo zarządzanie zespołem

oczekujemy

  • wykształcenia min. średniego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • znajomości rynku TSL
  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego jako spedytor
  • znajomości zagadnień związanych z przewozami
  • znajomości obsługi programów MS Office
  • dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy w zespole, komunikatywność