magazynier hurtowni farmaceutycznej gazów medycznych in dąbrowa górnicza

job type
praca tymczasowa

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57685
phone
+48 667966887

Aktualnie dla naszego Klienta będącego światowym liderem w dziedzinie produkcji gazów, technologii oraz usług dla przemysłu i ochrony zdrowia poszukujemy pracownika na stanowisko: magazynier hurtowni farmaceutycznej gazów sprężonych. Zapoznaj się z naszą ofertę i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę kodeksową
  • stałą stawkę miesięczną + do 10% premii rocznej
  • dodatkowe 3 dni urlopu w roku
  • szkolenia wdrażające do pracy
  • system kafeteryjny
  • prywatną opiekę medyczną

zadania

  • przyjmowanie oraz wydawanie towarów za pomocą wózka widłowego
  • weryfikacja poprawności dokumentów
  • praca z elektronicznym systemem zarządzania stanami magazynowymi

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego (mile widziane UDT)
  • umiejętności obsługi komputera (w stopniu podstawowym)