magazynier/-ka in dąbrowa górnicza

job type
praca stała

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
59338
phone
+48 667966887

Pracuj w firmie z ponad 25 letnim doświadczeniem, posiadającej 27 oddziałów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Zdobądź nowe, cenne doświadczenie pracując w organizacji, która stawia na jakość oraz rozwój!

Aktualnie dla naszego klienta zajmującego się dystrybucją części do samochodów poszukujemy osób na stanowisko magazynier/-ka (operator/-ka wózka widłowego). Zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj już dziś!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • atrakcyjną stawkę
  • jasny system premiowy
  • pracę w systemie II zmianowym (7-15, 15-23)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • premie świąteczne przyznawane po okresie próbnym
  • pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem , która posiada ponad 400 dostawców z całego świata

zadania

  • kompletowanie części do samochodów
  • obsługa wózka widłowego
  • obsługa skanera
  • pakowanie

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na magazynie
  • uprawnień do obsługi wózka widłowego (mile widziane UDT)
  • umiejętności obsługi skanera