magazynier - operator wózka widłowego in sosnowiec

job type
praca tymczasowa

location
sosnowiec, śląskie
job category
magazyn
reference number
52665

job description

Szukasz stabilnego zatrudnienia na magazynie?

Zależy Ci na komfortowych warunkach pracy i miejscu gdzie pracowników traktuje się z szacunkiem?

Mamy dla Ciebie odpowiednią ofertę, gdzie nie wymagamy żadnego doświadczenia! - APLIKUJ!

oferujemy

  • pracę w systemie 2- zmianowym ( od poniedziałku do piątku)
  • pracę w komfortowych warunkach ( nowy sprzęt, czysta, klimatyzowana hala)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze wózków widłowych
  • możliwość nauki obsługi systemu magazynowego SAP
  • różnorodność pracy ( możliwość poznania funkcjonowania całej gospodarki magazynowej)
  • premie „trzynastki” i „wczasy pod gruszą”  do 900 zł brutto
  • przyjazną atmosferę i pomoc „opiekuna” w pierwszych dniach pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową oraz możliwość przejścia pod zakład

zadania

  • obsługa wózków wysokiego składu
  • wydawanie komponentów na linię produkcyjną
  • pakowanie, streczowanie
  • obsługa administracyjna magazynu

responsibilities

  • chęci do pracy i nauki
  • zaangażowania
  • uprawnienia na wózki widłowe ( mile widziane, dla najlepszych pracowników zostanie zorganizowany darmowy kurs na wózki widłowe!)
  • dogodnego dojazdu w okolice ul. Innowacyjnej