magazynier z obsługą wózka widłowego in sosnowiec

job type
praca stała

location
sosnowiec, śląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51305

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Masz doświadczenie w pracy na magazynie?

Czekamy na Twoja aplikację!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym

zadania

  • obsługa wózka widłowego
  • załadunek i rozładunek towaru
  • prace okołomagazynowe

responsibilities

  • doświadczenia w pracy w magazynie lub produkcji – minimum rok
  • uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • umiejętności obsługi komputera
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy z czytnikami do obsługi systemów magazynowych
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego
  • mile widziane doświadczenie w branży stali nierdzewnych, aluminium i/lub usług przemysłowych