magazynier in bydgoszcz

job type
praca stała

location
bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
job category
magazyn
job type
praca stała
reference number
51189

job description

Szukasz stałej pracy za dobre pieniądze? Zaaplikuj!

oferujemy

  • stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
  • świetną lokalizację w centrum miasta, blisko Dworca PKP
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacji,
  • pracę w przyjaznym zespole,
  • fundusz socjalny (paczki dla dzieci, talony na święta, wczasy „pod gruszą”)
  • pakiet ubezpieczeń
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • bufet zakładowy

zadania

  • załadunek i rozładunek dostaw
  • przygotowywanie towaru do wysyłki - od zapakowania do wprowadzenia danych do systemu
  • komplementacja zamówień
  • przyjmowanie i wydawanie towaru
  • przeprowadzanie inwentaryzacji

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • mile widziana znajomość jakiegoś systemu magazynowego (do przyjmowania, wydawania towaru czy przygotowywania wysyłek)
  • chęci i motywacji do pracy w systemie zmianowym