magazynier in janki

job type
praca tymczasowa

location
janki, mazowieckie
job category
Magazynowanie, Dystrybucja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
55665
phone
+48 +48 695 794 491

job description

IKEA Janki poszukuje osób chętnych do pracy w magazynie.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (opłacane pełne składki do ZUS, płatny urlop, zwolnienia lekarskie)
  • możliwość pracy na niepełny wymiar etatu
  • wynagrodzenie 20 zł brutto
  • terminowe wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia cennego, ciekawego doświadczenia zawodowego
  • Randstad PLUS - opieka medyczna, karta sportowa w korzystnej cenie, vouchery i zniżki do sklepów, restauracji

zadania

  • praca przy rozkładaniu towaru
  • transmisja na działy przy pomocy wózków widłowych ręcznych

oczekujemy

  • dokładność i rzetelność w realizacji wyznaczonych zadań
  • gotowości do pracy w godzinach 4:00- 12:30 / 14:00 – 22:30 / 22:00 -6:00/ 12:00-20:00