magazynier in lublin

job type
praca tymczasowa

location
lublin, lubelskie
job category
magazyn
reference number
52319

Szukasz pracy jako magazynier i masz doświadczenie lub chcesz je zdobyć? Chcesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16? Mamy dla Ciebie pracę od zaraz!

oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne urlopy i ubezpieczenie społeczne) z docelowym zatrudnieniem w strukturach firmy (przejście już po dwóch miesiącach)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na magazynie
  • wynagrodzenie 2500 zł brutto miesięcznie
  • po dwóch miesiącach możliwość sfinansowania kursu na operatora wózka widłowego
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, rabaty na zakupy)

zadania

  • układanie towaru na magazynie
  • przyjmowanie dostaw na magazyn
  • kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją
  • utrzymanie porządku na hali

responsibilities

  • chęci, uczciwości oraz zaangażowania
  • gotowości do pracy w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi