manager sprzedaży in lublin

job type
praca stała

location
lublin, lubelskie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57707
phone
+48 501 327 937

Jesteś handlowcem? Masz doświadczenie w obszarze FMCG? Chcesz zmienić branżę? Mamy pracę dla Ciebie! Dołącz do międzynarodowego zespołu!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + premia
  • przyjazną atmosferę pracy

zadania

  • utrzymywanie relacji handlowych z klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów z branży spożywczej - firmy produkcyjne
  • współpraca z działami technicznymi
  • obserwowanie i analizowanie trendów rynkowych w przemyśle spożywczym
  • raportowanie wyników handlowych
  • częste podróże służbowe

oczekujemy

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym z branży spożywczej
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (drugi język - niemiecki - będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji handlowych
  • umiejętności prowadzenia negocjacji
  • umiejętności organizacji własnej pracy
  • kreatywności w działaniu
  • samodzielności
  • gotowości do częstych podróży służbowych