marketing specialist in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Reklama, Marketing, Public Relations
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
58556
phone
+48 607305203

Chcesz kontynuować swój rozwój zawodowy w obszarze marketingu? Interesujesz się nowymi trendami z zakresu social mediów i marketingu internetowego? Zależy ci na pracy w międzynarodowym środowisku?

Podejmij współpracę z naszym klientem, światowym liderem w dziedzinie oprogramowania 3D, który obecnie poszukuje osoby na stanowisko: marketing specialist

oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowej firmie, która jest liderem w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy potrzebne do realizacji celów
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz rozwoju zawodowego

zadania

  • Wdrażanie strategii marketingowej
  • Zarządzanie, monitorowanie, optymalizowanie i analizowanie kampanii internetowych
  • Tworzenie i zarządzenie contentem na kanałach własnych i zewnętrznych
  • Koordynacja komunikacji w social mediach, głównie z użyciem takich kanałów jak: Twitter, LinkedIn, Facebook
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i dostawcami w ramach działań marketingowych
  • Koordynacja Eventów
  • Tworzenie media planów dla kampanii marketingowych, webinariów itd., monitoring skuteczności komunikacji oraz rekomendacje rozwiązań zwiększających jej efektywność
  • Obsługa narzędzi do zarządzania kampanii

oczekujemy

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności tworzenia ciekawych, poprawnych gramatyczne i stylistycznie tekstów
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi marketingowych
  • Znajomość trenów z zakresu social mediów i marketingu internetowego
  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: marketing, zarządzanie)
  • Umięjętności budowania relacji, komunikatywności i sprawności w działaniu