mechanik maszyn in elbląg

job type
praca stała

location
elbląg, warmińsko-mazurskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52716

job description

chcesz pracować w rozpoznawalnej na rynku firmie?

masz doświadczenie jako mechanik lub masz podstawową wiedzę z tego zakresu?

zapoznaj się z naszą ofertą i aplikuj

oferujemy

  • umowę o pracę
  • benefity: kartę Multisport, opiekę medyczną, fundusz emerytalny
  • dofinansowanie do wakacji
  • benefity dla rodzin pracowników
  • atrakcyjny system premiowy
  • pakiet szkoleń specjalistycznych

zadania

  • planowanie i nadzorowanie gospodarki konserwacyjno-remontowej elementów mechaniki na powierzonym obszarze
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • modernizacja maszyn
  • przeprowadzanie szkoleń pracowników produkcji
  • dbanie o bezpieczeństwo na stanowiskach pracy
  • odpowiedzialność za dostępność części zamiennych

responsibilities

  • wykształcenia min. średniego technicznego na kierunku: mechanika, mechatronika
  • doświadczenia w pracy na stanowisku mechanika – mile widziane
  • wiedzy z zakresu budowy maszyn przemysłowych
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • znajomości języka angielskiego na poziomie B1 – mile widziane
  • znajomości MS Office, AutoCAD
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym