mechanik utrzymania ruchu in dąbrowa górnicza

job type
praca stała

location
dąbrowa górnicza, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
59204
phone
+48 504143981

Dla naszego klienta poszukujemy obecnie mechanika utrzymania ruchu- docelowo lidera zespołu.

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy w UR oraz umiejętności organizacyjne, a przy tym lubisz pracę z ludźmi, aplikuj teraz!

oferujemy

  • umowę o pracę
  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w zgranym zespole, na który będziesz miał wpływ
  • pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie zdrowotne, "wczasy pod gruszą", premię roczną- 13- tkę)
  • pracę w godzinach 08.00-16.00.

zadania

  • planowanie konserwacji oraz remontów maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie konserwacji remontów maszyn i urządzeń
  • usuwanie awarii
  • utrzymywanie w sprawności maszyn i urządzeń
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • przeprowadzanie konserwacji budynku i drobnych napraw

oczekujemy

  • uprawnień SEP do 1kV
  • doświadczenia w dziale urzymaniu ruchu na stanowisku mechanika/technika
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność programowania sterowników PLC będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w diagnozowaniu i naprawach maszyn produkcyjnych.